příběhy obyčejného šílenství

Hey. . .

20. září 2009 v 22:23 | C•
Asi Nic. Konec . tečka. Já se ozvu .. ;) ZDR

I need some help for inspiration.

18. září 2009 v 15:24 | C•

Víte jak jsem psala že ON prostě tu není . Tak během hodiny tu byl . Před dveřma . Už mi bylo
ukradené že neví kde bydlím -nehodlala sem to zjišťovat- a bylo mi ukradené co si o mě myslí . Měla sem tak krásný pocit který vibroval mým tělem když sme spolu seděli na lavce a pak když jsme mě bral dom na jeho motorce jsme se dotýkali téměř celým tělem . Byl to dobrý večer. Pěkně strávený . Smáli se a povídali si .


Další den proběhl hladce ač unaveně . Pršelo . Měla jsem tudíž dobrou náladu . Ťapkala sem si v teniskách v dešti a měla zaplou hudbu . Vnímala jsem jenom sluchátka a déšť . Nevnímala jsem křik místních dětí .. nevnímala jsem troubení aut a autobusů . Prostě jsem jen tak vypla.

Jednou večer..

12. září 2009 v 21:45 | C•
Přikradla jsem se domů večír s zjištěním že nemám klíče a s doufáním že bude někdo doma . No nebyl . A tudíž jsem si přistavěla k oknu asi 30cm širokému popelnici a protáhla se dovnitř. Cítila jsem se jako zloděj . Pak vyšla ven a popelnici sklidila . Na sloupku seděl kocour . Náš. Krásný . A jelikož jsem byla sama doma tak jsem ho vzala dovnitř. Sedli jsme si do kuchině a já se opřela o ledničku . V ruce jsem držela talířek se zbytkem masa a kočka jenom závistivě hleděla. Potom opatrně vyskočila na můj klín a podělila se se mnou o jídlo .
Tak jsme seděli v kuchyni a vážili si jeden druhého .

Just look up to the stars and belive who you are.

9. září 2009 v 18:25 | C•
Naprosto vyčerpána. . Autobusy jezdí opravdu blbě. Naprosto na hovno. Nemám vůbec čas. Jak bych si ráda v klidu sedla a četla články . :D ale prostě to nejde.


Zítra jdu s kamarádem na Kafe . :D má narozeniny, tak jsem ho pozvala. Taky jdu zítra na obočí. jůhů . No jinak nic nového začala nám škola a já si to užívám. Sleduju ty zmatené prcky první rok na druhém stupni a bavím se utoho. No taktéž vzpomínám jaká jsem byla já . Též zmatená a uplně malinká. Chodím po škole rozčápená v jedné ruce krabice kapesníčků v druhé Aquila Čaj . Jó to je moje..

   mějte se krásně. Ciao   Nenapadl mě vhodný titulek.

6. září 2009 v 15:42 | C•
Jakože jsem asi nemocná. Nebo na mě něco leze. Měla bych se do zítra uzdravit abych mohla jít do škole a hlavně po škole se jít přihlásit na to tanocvání .. ( jestli to nechápete , tak jsem ta nejmizernější tanečnice na světě. neumím tancovat a tak doufám že se trochu aspoň naučím) . Mám rýmu a motá se mi hlava. Unavené tělo. Znáte to ;-)


Princ na bílém koni zdřejmě přijede příští víkend. Bude to fajn. Ho uvidím po hodně dlouhé době. ;) Zrovna včera mi zdělil že se strašně těší až se odstěhuje. A že to bude co nejdřív. Že prý do Brna. Tak ať sa stěhuje. . Nó . Budu ho tam navštěvovat . Bude prdel. Pokud má ovšem stejně vtipné kamarády kteří tam budou bydlet s ním. A až mě bude 18 tak spolu poletíme do UK . No strašně moc to máme naplánované prostě .


Co jinak. Tedy . Škola? Aspoň slovem se zmínim o našich 11-12-ti letých slečnách které právě přišly na druhý stupeň a jsou strašné hvězdy. Asi si myslí že promelírované vlasy , vytrhané obočí , tužka a řasenka jim přidá na věku . Ovšem OMYL. Jejich hubené tělíčka bez prs a bez zadku mluví za vše. Takže vypadají spíše jakoby si hráli s fyxama . . no nemálo se jim smějeme. Souhlasím se slečnou která měla podobný článek že jsou to můry v růžovém obalu. (nebo tak nějak to měla. Ten článek se mi ohromě líbil)


Jdu si lehnout a do uší si pustit něco dobrého. . Ahoj. C•

Podzim..

4. září 2009 v 6:46 | C•

A máme tu podzim.....

Welcome in teh hell

28. srpna 2009 v 10:37 | C•
Lejdýs and dženlmen ,

Stereotyp

24. srpna 2009 v 9:46 | C•
Jak pozoruju můj poslední týden , zdá se , že den co den všechno opakuje.

O tom, jak jsme se snažili chodit koupat.

19. srpna 2009 v 16:43 | C•
Drahá Ká. ,

Dnes kolem půl 8 ráno jsem se dozvěděla od jistého doktora že moje léto na nose je infekční. To znamená že nemůžu jet na poslední povinný výlet s rodiči.(YÉS) Předepsal mě nějakou mastičku - 2× denně mazat. . Tak mažu.

Všimla sis Ká. jak ty prázdniny utekly? Ani sem si je pořádně neužila. I když slovo užít si je v podstatě relativní. Každý si ho může představit jinak. Někdo pod tím že bude každou noc opitý ležet před hospodou ve vlastních zvratkách a někdo zase že celý den bude háčkovat jak šílený. představovala jsem si to tak, že budu jezdit s kamarádama se koupat na rybník,ale nebylo přes červenec zrovna pěkné počasí.. Upřímě jsme tam byli jednou . Je to tam rozkopané. Všude je bahno a když tama jedeš na kole tak jsi celá od bahna protože sem tam spadneš do nějaké kaluže. Než dojedeš na rybník tak jsi špinavá a uplně unavená. Asi by to teď nestálo za nic..

Upřímě se těším do školy. Asi si teď budeš myslet že jsem šílená. Asi jo. Ale těším se na ty první týdny kdy se obejmu s děckama a koupím si krásné nové sešity a tužky.. Začíná to od znova. Nová šance...

Líbá C.

PS: První fotka (Ovšem že ne moje! ) v článku pod tímhle.. ;P

O tom , jak se slečně C. udělalo léto na nose.

18. srpna 2009 v 12:40 | nejhodnější
Drahá Ká.

Objevila jsem na nose léto. Pochop to jako zimu. Zimujsem vždy mívala jen na rtech a naráz sim-sala-bim! mám ji na nose. Nevypadá to pěkně.. nejde to ani zapudrovat. Ale co s tím můžu dělat.. :) Tak si to mažu nějakou zelenou,mentolovou mastičkou.

Dnes jsem byla ve městě. Pro dárky. Pro bráchu jsem koupila strašně malinkou vodárku a pro mamku takové cosi. Nevím jak bych ti to popsala. Vrabec z plechu. No prostě její styl. Naprosto. Hodí se nám to na terasu. Když už jsme u té terasy ,tak mě napadlo i s druhou slečnou K. oslavit narozeniny společně. Příští léto. Natáháme si na našu terasu spoustu koberců a polštářů.. :) jak v Indii.

Končím Ká. Vypiju si svůj zelený čaj a jdu žehlit.

Líbá C.

Odcházím spát..

17. srpna 2009 v 0:21 | nejhodnější
Drahá Ká.

Odcházím do peřin jelikož jsem příliš unavená. Vypila jsem zelený čaj a poslecha si a day to remember.

Líbá C.
 
 

Reklama